Tivibu

SEÇ - İZLE
 Seç & İzle servisi ile en beğenilen yerli ve yabancı filmleri, popüler dizileri, belgeselleri, çocuk ve yaşam-eğlence programlarını bir arada bulabilirsiniz.
Bu servis ile Tivibu’nun geniş film arşivine istediğiniz zaman internet bağlantısı olan her yerden ulaşabilirsiniz.
Tivibu Standard Plus paketinizle Seç-İzle servisinde sunulan yerli ve yabancı birçok TV kanalını takip edebilir, farklı kategorilerde birçok programı herhangi bir ek ücret ödemeden defalarca izleyebilirsiniz.
İstediğiniz her an erişebileceğiniz film arşivinden istediğiniz filmi, gün veya saat kısıtlaması olmadan defalarca izleyebilirsiniz. Üstelik izlemekte olduğunuz filmi dilediğiniz zaman durdurup, başlatabilir; dilediğinizde ileri-geri alabilirsiniz. Dahası Seç-İzle servisi ile yarım bıraktığınız bir filmi daha sonra dönüp kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz.

KİRALA - İZLE                                                                                         
Kirala-İzle servisi ile en çok ses getiren, en çok izlenen, oyuncuları, yönetmeni herkes tarafından bilinen, yerli ve yabancı ödüllü filmleri, film başına belirli bir ücret ödeyerek istediğiniz zaman istediğiniz yerde izleyebilirsiniz.
Tivibu Kirala-İzle servisi ile geçmiş yıllarda vizyona girmiş yüzlerce popüler filmden oluşan arşive erişebilir ve kiraladığınız filmi 48 saat boyunca istediğiniz zaman, herhangi bir ek ücret ödemeden defalarca izleyebilirsiniz. Yılın en popüler filmleri vizyondan hemen sonra yine Tivibu Kirala-İzle servisi ile elinizin altında olacak. Bu filmleri de kiraladıktan sonra 24 saat boyunca istediğiniz zaman defalarca izleyebilirsiniz. Üstelik izlemekte olduğunuz filmi istediğiniz zaman durdurup, başlatıp ileri-geri alabilirsiniz. Dahası yarım bıraktığınız bir filmi daha sonra dönüp kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz.
Bu servis ile dünyaca ünlü film stüdyoları tarafından yapımı gerçekleştirilen en popüler filmleri internetten indirme, DVD dükkânından kiralama, yasal olmayan yollardan kalitesiz korsan filmlere ulaşma çabasına girmeden istediğiniz anda hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz...
TEKRAR - İZLE                                                                                            

Tekrar-İzle servisi ile TV kanallarında yer alan ve en beğenilen yerli dizileri, flash haberleri, yerli eğlence / yarışma / spor programlarını yayınlanma tarihlerinden sonraki 1 hafta boyunca istediğiniz zaman, istediğiniz kadar izleyebilirsiniz. Tivibu Tekrar İzle servisi ile popüler TV programlarını kaçırma derdi artık ortadan kalkar. TTNET Tivibu üyeleri beğendikleri bir TV programını istedikleri zaman seyretme özgürlüğüne sahiptir. Üstelik herhangi bir ek ücret ödemeden. Bu servis sayesinde TV’nin kontrolü artık TTNET Tivibu üyelerindedir. TTNET Tivibu üyeleri Tekrar-İzle servisi sayesinde kişisel programları ile TV programları arasında bir tercih yapmak zorunda kalmaz. Çünkü beğendikleri programlar TTNET Tivibu üyelerini bekler. 

DURDUR - İZLE                                                                                        
Durdur izle servisi ile istediğiniz zaman yayını durdurabilecek daha sonra kaldığınız yerden devam edebileceksiniz*. Böylece canlı yayın esnasında bir kahve almak ya da çalan telefonu cevaplamak için reklam arasını beklemek zorunda kalmayacak, televizyon izleme keyfini hiçbir dakika kaçırmadan sürdüreceksiniz
* Tivibu’nun durdur izle özelliği; TRT 1, KANAL D, ATV, SAMANYOLU, STAR, KANAL 7, FOX, NTV, HABERTURK, NTV SPOR olmak üzere toplam 10 kanal için geçerlidir.

GERİ AL - İZLE                                                                                         
 
Kişisel eğlencede zaman ve mekân sınırlarını ortadan kaldıran Tivibu, televizyon izleme alışkanlıklarında çığır açan ilklere bir yenisini daha ekledi. Geri Al İzle servisi ile artık yayınları ne zaman isterseniz 15 dakikaya kadar geriye alıp izleyebilirsiniz. * Geri Al İzle özelliğini Tivibu’yu açar açmaz veya kanal değiştirdiğinizde hiç beklemeden kullanabilirsiniz. Tivibu ile dizileri, programları ve maçları kaçırmayacak, beğendiğiniz dizi sahnelerini yeniden izleyerek zihninizde pekiştirebilecek; maçlarda ise önemli ya da tartışmalı pozisyonlara geri dönerek kafanızdaki soru işaretlerini giderebileceksiniz.
*Tivibu’nun geri al izle özelliği; TRT 1, KANAL D, ATV, SAMANYOLU, STAR, KANAL 7, FOX, NTV, HABERTURK, NTV SPOR olmak üzere toplam 10 kanal için geçerlidir,